Ünlüler arasında boşanma furyası devam ederken bir haberde Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’dan geldi. Muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştiren çift, boşanma kararı alarak 10 dakika içerisinde ayrıldılar. Bir yıl olmadan ayrılan isimler konu ile ilgili açıklamalarda yaptılar. Anlaşamadıkları gerekçesiyle mahkemeye başvuran çiftin evliliği 9 ay sürerek bu defa hayatlarını ayırdılar.

2019 yılının ilk başlarında yurt dışında evliliğe adım adan Akçıl ile Kıratlı, boşanarak hem kendilerini hemde hayranlarını üzdü. Olay sonrası bazı iddiaların ortaya atılması üzerine ise Kıratlı’dan bir açıklama yapıldı. Sosyal medyada ve internette boşanma olmasıyla ilgili parti verildiği haberlerine yalanlama geldi. İkilinin anlaşma yaparak dost bir şekilde ayrıldıkları açıklanırken, hakimin 15 dakikada karar vererek tamamladığı ifade edildi. Diğer taraftan ilk sinyali sosyal medya hesaplarından takipten çıkaran çiftin hayatlarına yeni bir yoldan devam edeceği kesinleşmiş oldu.

ANLAŞMALI BOŞANMA

Magazin dünyasında sıkça son günlerde ayrıldıklarına dair haberler yayılıyordu. Kanallarda da yayınlanan programlarda konu ile ilgili uzun süre gündemde kalmıştı. Anlaştıkları gerekçesiyle Beykoz’da bulunan adliyeye çıktılar. Ve çok uzun sürmeden işlemler tamamlanarak boşandılar. Akçıl’ın çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada hayırlısını dilerken, Kıratlı konu ile ilgili açıklama yapmadı.

Haberlerde çiftin boy boy fotoğrafları çıkmış ve hayranları tarafından bir çok yorum alarak tebrik edilmişlerdi. Ancak ayrılıklarının kısa sürmesi herkesi üzdü. Geçtiğimiz dönem içerisinde benzer olaylar yaşanmıştı. Ünlülerin bu kadar kısa sürede boşanmaya gitmeleri hayranlarında da büyük hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor.

Kemal Çan tarafından yayınlandı

1990 Gaziantep doğumlu Kemal Çan , İskenderun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. 5 yıldır ulusal habercilik sektöründe editörlük ve fotoğrafçılık yapmaktadır . Haberbest.com 'un daimi editörlerindendir. (https://www.instagram.com/kemalcanofficial/)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir