HAKKIMIZDA

Murgan Ltd. Şti. iştiraki olan haberbest.com, özgün habercilik anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan sitemiz için haberin doğru ve aynı zamanda tarafsız olması önceliklerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonlarımızdandır.Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar.
Sadece alakayı üzerine toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da şaşırtıcı söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en net kurallarındandır.
Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Gündem ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir kaynak olmak. Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm ekiple paylaşmak ortak vizyonumuzdur.